Lokal me Qira - Kodi 1019

Çmimi: 800€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1019

Çmimi: 800€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Lokal

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Ulpianë

Madhesia: 55 m²

Pershkrimi:
Lëshohet me qira lokali në lagjen Ulpiana përballë Albi Market në Prishtinë.
Lokali me sipërfaqe 55m² është në katin e I-rë.
Posedon: një njësi dhe banjo.
Çmimi: 800€ (I diskutueshëm)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 11-07-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni