Shtëpi në Shitje - Kodi 1020

Çmimi: 350000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1020

Çmimi: 350000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Veternik

Madhesia: 300 m²

Pershkrimi: Shitet shtëpia në Veternik (lagjja Dubai afër Rezonancës) në Prishtinë ,dy katëshe,sipërfaqja: 300m² banim, ndërsa 10 ari oborr.
Shtëpia ka këtë renditje:

• Katin e parë: sallon me kuzhinë,një dhomë gjumi,një dhomë pune,banjo dhe ballkon.

• Katin e dytë: tre dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.
Shtëpia posedon garazhë,nxemje me pelet ose me rrymë dhe bunar me rezervar.

Çmimi: 350.000€ (I negociueshëm)

Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 11-07-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni