Shtëpi në Shitje - Kodi 1030

Çmimi: 175000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1030

Çmimi: 175000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Çagllavicë

Madhesia: 310 m²

Pershkrimi: Shitet shtëpia në Çagllavicë, Prishtinë. ( KM 3-të Prishtinë-Shkup,afër Hotel Emerald)
Shtëpia me sipërfaqe 310m² dhe 4 ari oborr ka këtë renditje:

Kati I-rë:
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Garazh

Kati II-të:
• 3 dhoma gjumi
• 1 dhomë pune
• 2 banjo
• Depo

Çmimi: 175.000€ (bën ndërrim me banesë)

Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 19-07-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni