Banesë me Qira - Kodi 1037

Çmimi: 300€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1037

Çmimi: 300€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Kalabri

Madhesia: 85 m²

Pershkrimi: Lëshohet banesa me qira në lagjen Kalabria tek Banesat e Arabve në Prishtinë.
Banesa është në katin e VII-të në Kullën e VI-të dhe ka sipërfaqe 85m².
Posedon:
• Sallon me kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Dy banjo
• Koridor

Çmimi:300€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 27-07-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni