Banesë me Qira - Kodi 1039

Çmimi: 500€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1039

Çmimi: 500€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Muhaxherëve

Madhesia: 110 m²

Pershkrimi: Lëshohet me qira banesa në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë( përballë Hotel Afa).
Banesa është në katin e II-të dhe ka sipërfaqe 110m².
Ka këtë renditje:
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon
Çmimi: 500€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 29-07-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni