Banesë me Qira - Kodi 1044

Çmimi: 600€


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1044

Çmimi: 600€ / muaj

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Ulpianë

Madhesia: 150 m²

Pershkrimi: Lëshohet me qira banesa në lagjën Ulpianë në Prishtinë.
Banesa ka sipërfaqe 150m² dhe gjendet në katin e III dhe është e mobiluar komplet.
Banesa ka këtë rënditje :
• 2 Sallon Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• 3 Banjo
• 3 Ballkona
• 1 Depo e vogel

Çmimi: 600€

Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 10-08-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni