Banesë në Shitje - Kodi 1046

Çmimi: 125000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1046

Çmimi: 125000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dardania

Madhesia: 68 m²

Pershkrimi: #Shitet banesa luksoze në lagjen Dardania, afër Postës, në Prishtinë.
Banesa është në katin e II-të dhe ka sipërfaqe 68.8m².

Ka këtë renditje:

• Sallon me kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Dy banjo
• Koridor
• Ballkon

Ngrohje me Termokos.

Çmimi: 125.000 €

Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 19-08-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni