Banesë me Qira - Kodi 1047

Çmimi: 300€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1047

Çmimi: 300€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 65 m²

Pershkrimi: Lëshohet me qira banesa në lagjen Dragodan (afër Konsullatës Ruse), në Prishtinë.
Banesa është në katin e I-rë me sipërfaqe 65m² dhe posedon:

• Dy dhoma gjumi
• Sallon me kuzhinë
• Banjo
• Koridor
• Depo e vogël
• Ballkon.

Çmimi:300€ (I diskutueshëm)

Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 19-08-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni