Shtëpi në Shitje - Kodi 1051

Çmimi: 120000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1051

Çmimi: 120000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Madhesia: 165 m²

Pershkrimi: Shitet shtëpia në rr.Nikollë Ivanaj, rruga për Kolovicë, Prishtinë.
Shtëpia me sipërfaqe 165 m² është dy katëshe dhe posedon 1 ari e gjysmë oborr.

Ka këtë renditje:

• Sallon me kuzhinë
• 4 dhoma gjumi
• 2 banjo
• Ballkon

Çmimi: 120.000€
(bën ndërrim me: banesë, shtëpi, truall)

Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 30-08-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni