Banesë në Shitje - Kodi 1055

Çmimi: 63000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1055

Çmimi: 63000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Bregu i Diellit

Madhesia: 74 m²

Pershkrimi: Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Bregu i Diellit – afër banesave të Hinta.
Përballë Qendrës Tregtare Royal Mall. Banesa ndodhet në një nga zonat më të mira të lagjes Bregu i Diellit, është ndërtim i vjetër. Hapësirë të mjaftueshme parkingu, gjelbërimi, këndi i lodrave për fëmijë. Banesa është e renovuar dhe është e kyçur në ngrohtoren e qytetit (Termokos), është me Fletë Poseduese e cila mund të bëhet kontratë të noteri dhe të përkthehet menjëherë.
Banesa është në katin (3) me sipërfaqe 55.54 m² (neto). Bruto 74 m².
Renditja:
• Sallon
• Kuzhinë me tryezari
• Dhomë Gjumi
• Depo
• Korridor + (para dhomë)
• Banjo
• Ballkon.
Banesa shitet me mobilje!

Çmimi: 63.000 €.

Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 10-09-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni