Banesë në Shitje - Kodi 1062

Çmimi: Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1062

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Parku i qytetit

Madhesia: 89 m²

Pershkrimi: Shitet banesa në Prishtinë,tek Parku I Qytetit (perballë Life Fitnes)

Banesa ka sipërfaqe 89m² dhe posedon :

2Dhoma gjumi

Sallon

Kuzhinë

Banjo

Ballkon

Depo

Çmimi: Me marrëveshje

Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 20-09-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni