Banesë me Qira - Kodi 1063

Çmimi: 250€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1063

Çmimi: 250€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Muhaxherëve

Madhesia: 80 m²

Pershkrimi: Lëshohet me qira banesa në lagjen e Muhaxherëve , te Përmendorja Isa Kastrati.
Banesa me sipërfaqe 80m² është në katin e III-të dhe posedon:
• Dy dhoma gjumi
• Sallon
• Kuzhinë
• Banjo
• Koridor
• Dy ballkona
Çmimi: 250€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 23-09-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni