Banesë me Qira - Kodi 1068

Çmimi: 450€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1068

Çmimi: 450€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Qendër,Hotel Grandë

Madhesia: 70 m²

Pershkrimi: Lëshohet banesa me qira ne qënder,afer Hotel Grandë
Banesa eshte ne katin e dyte,(II) dhe ka dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhine , koridor, banjo dhe ballkon .
Cmimi:450 euro i diskutueshum.
Për me shumë informacione na kontaktoni :

Tel :044 300 089
Tel: 044 453 590
Tel: 044 260 024

Email : info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 01-11-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni