Lokal me Qira - Kodi 1076

Çmimi: 550€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1076

Çmimi: 550€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Lokal

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Pandora Tower

Madhesia: 140 m²

Pershkrimi: Lëshohet objekti me qera 140m² , i pershtatshem per aktivitet afariste ose ordinanca specialistike.
Banesa ndodhet ne objektin Pandora Tower, rr. Zagrebi nr. 19. Ndodhet ne katin e pare ku ka hymje te veqant, eshte e paisur me kuzhine e banjo, dy hapesira te medha si dhe koridorin ne dispizicon per aktivite biznesor.
.- Cmimi 550 euro

Për me shumë informacione na kontaktoni :

Tel :044 300 089
Tel: 044 453 590
Tel: 044 260 024

Email : info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 02-11-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni