Banesë me Qira - Kodi 1082

Çmimi: 300€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1082

Çmimi: 300€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Ulpianë

Madhesia: 60 m²

Pershkrimi: -Lëshohet banesa me qera në lagjen Ulpiana,(rruga Zija Shemsiu)

-Kati i parë, 60 m2

-Banesa Posedon; Sallon me Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon dhe termokos.

-Çmimi : 300 euro

-Për me shumë informacione na kontaktoni :Tel :044 300 089
Tel: 044 453 590
Tel: 044 260 024

Email : info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 27-11-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni