Shtëpi me Qira - Kodi 1090

Çmimi: 550€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1090

Çmimi: 550€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Veternik

Madhesia: 250 m²

Pershkrimi: - Lëshohet Shtëpia me Qera në Veternik (Mbrapa Hotel Gorenje)

- Është Shtëpi e Kompletuar,

-Sipëfaqja : 250m2

- Shtëpia Posedon : Sallon me Kuzhinë, 3 Dhoma Gjumi ,2 Banjo, 2 Ballkona ,Garazhd Dhe Kopshti i Rregulluar .

- Çmimi : 550€

-Për më shumë informacione na kontaktoni :

-Tel : 044 300 089

-Tel : 044 260 024

-Tel : 044 453 590

* Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 07-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni