Banesë me Qira - Kodi 1091

Çmimi: 200€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1091

Çmimi: 200€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Rruga " B"

Madhesia: 60 m²

Pershkrimi: - Lëshohet Banesa me Qera ,Rruga B (Mbrapa Royall Mall ,E pa Mobiluar)

-Kati i 3

-Sipërfaqja 60m2

- Banesa Posedon : Sallon me Kuzhine ,1 Dhomë Gjumi ,Banjo dhe Ballkon

- Çmimi : 200€

-Për më shumë informacione na kontaktoni :

-Tel : 044 300 089

-Tel : 044 260 024

-Tel : 044 453 590

* Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 07-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni