Banesë me Qira - Kodi 1093

Çmimi: 500€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1093

Çmimi: 500€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Ulpianë

Madhesia: 70 m²

Pershkrimi: -Lëshohet Banesa me Qera në Ulpianë

- Kati i 3 ,

- Sipërfaqja : 70m2

- Posedon : Sallon me Kuzhinë, 2 Dhoma Gjumi , Banjo, Depo dhe Ballkon

- Edhe e Përshtatshme për ,Zyre ,Ordinanca Etj.

- Çmimi : 500€

-Për më shumë informacione na kontaktoni :

-Tel : 044 300 089

-Tel : 044 260 024

-Tel : 044 453 590

* Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 08-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni