Banesë në Shitje - Kodi 1097

Çmimi: 1250€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1097

Çmimi: 1250€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dardania

Madhesia: 35 m²

Pershkrimi: - Shitet Banesa Në Dardani te "ORA"

-Kati i IV

-Sipërfaqja : 35.83m2

-Banesa Posedon : Sallon me Kuzhinë, Dhomë Gjumi ,Banjo dhe Ballkon (Banesa është me dokumentacion te rregullt )

- Çmimi : 1250€m2

-Për më shumë informacione na kontaktoni :

-Tel : 044 300 089

-Tel : 044 260 024

-Tel : 044 453 590

* Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 14-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni