Shtëpi me Qira - Kodi 1098

Çmimi: 450€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1098

Çmimi: 450€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Shtëpija e Pleqve

Madhesia: 180 m²

Pershkrimi: Lëshohet Kati i Shtëpisë me Qera

(Shtëpia gjindet te Shtëpia e Pleqeve,

Përball Minimarket MANI.)

-Kati i 2

-Sipërfaqja : 180m2

- Posedon : Sallon me Kuzhinë me pjesen e trepezaris ,Shpajz ,3 Dhoma Gjumi ,WC,Banjo dhe 2 Teresa .

- Çmimi : 450€

-Për më shumë informacione na kontaktoni :

-Tel : 044 300 089

-Tel : 044 260 024

-Tel : 044 453 590

* Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 14-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni