Banesë me Qira - Kodi 1099

Çmimi: 500€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1099

Çmimi: 500€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 85 m²

Pershkrimi: Lëshohet Banesa me Qera në Arbëri , Afër Ambasadës Amerikane (Rruga Ferit Curri),Në Ndërtesën e Butrintit

- Kati i Parë

- Sipërfaqja :85 m2

- Posedon : Sallonë me Kuzhinë, 2 Dhoma Gjumi ,Banjo dhe Ballkon .

- Çmimi : 500€

-Për më shumë informacione na kontaktoni :

-Tel : 044 300 089

-Tel : 044 260 024

-Tel : 044 453 590

* Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 16-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni