Banesë me Qira - Kodi 1100

Çmimi: 250€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1100

Çmimi: 250€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Mati 1

Pershkrimi: - Lëshohet Banesa me Qera te Mati 1 ( Afër Restaurant Saranda )

- Kari I 10

- Banesa Posedon : Sallonë me Kuzhinë , Dy Dhoma Gjumi ,Banjo dhe Ballkon

- Çmimi: 250€

- Për më shumë informacione na kontaktoni:

- Tel : 043 500 015
- Tel : 044 260 024
- Tel : 044 453 590

* Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 17-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni