Banesë me Qira - Kodi 1114

Çmimi: 450€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1114

Çmimi: 450€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 95 m²

Pershkrimi: - Lëshohet Banesa me Qera në Arbëri (Dragodan -Rruga Ferid Curri)

- Kati Përdhes

- Sipërfaqja : 95m2

- Banesa Posedon : Sallonë me Kuzhinë, Dy Dhoma Gjumi ,Banjo , Ballkon dhe Garazhë

- Çmimi : 450 €

- Për më shumë informacione na kontaktoni:
- Tel : 043 500 015
- Tel : 044 260 024
- Tel : 044 453 590
- Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 31-01-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni