Banesë me Qira - Kodi 1116

Çmimi: 600€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1116

Çmimi: 600€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dardania

Madhesia: 80 m²

Pershkrimi: - Lëshohet Banesa me Qera në Dardani

- Kati I 2

- Sipërfaqja : 80m2

- Banesa Posedon : Sallonë me Kuzhinë , 2 Dhoma , 2 Banjo me WC ( 1 Banjo e inkuadruar në dhomë të gjumit ), Podrum 10m2 dhe Parking ne Lagje

- Ngrohje Qendrore me Termokos ( Sistem Sigurie me Alarm - Delta Security)

- Çmimi : 600 €

- Për më shumë informacione na kontaktoni:
-Tel : 043 500 015
-Tel : 045 260 024
-Tel : 045 453 590
-Email: Info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 03-02-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni