Shtëpi me Qira - Kodi 1119

Çmimi: 1500€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1119

Çmimi: 1500€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Vranjevc

Madhesia: 500 m²

Pershkrimi: - Lëshohet Shtëpia me Qera në Vranjevc ( në rrugë kryesore përball Policis )

- Sipërfaqja : 500m2

- Shtëpia është 3 Kat dhe Posedon :
-Kati I Parë: Sallonë me Kuzhinë, 1 Dhomë Gjumi ,Banjo dhe dy Ballkona te mdhaj
-Kati I Dytë : 4 Dhoma Gjumi dhe një Ballkon të madhë
-Kati I Tretë : Nje dhomë të madhe një paradhënje dhe banjo .
Është e Përshtatme Për Qfarë do Aktiviteti

-Çmimi : 1500 € I Diskutushëm

- Për më shumë informacione na kontaktoni:
- Tel: 043 500 015
- Tel: 043 500 089
- Tel: 044 453 590
-Email: info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 07-02-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni