Banesë në Shitje - Kodi 1138

Çmimi: 37000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1138

Çmimi: 37000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Emshir

Madhesia: 41 m²

Pershkrimi: Shitet banesa ( gasonjere) në Kalabri ( Emshir)
- Sipërfaqja : 41m2 / Kati I 4
- Banesa Posedon : Sallonë me Kuzhinë , banjo dhe ballkon
- Çmimi : 37000€
-Për më shumë informacione na kontaktoni:

Data e futjes së shpalljes: 10-03-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni