Banesë me Qira - Kodi 1155

Çmimi: 280€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1155

Çmimi: 280€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dardani

Madhesia: 58 m²

Pershkrimi: - Lëshohet banesa me qera në Prishtinë

- Lokacioni : Lagjen Dardania (te bashksia e 3 lokale )

- Kati : I parë

- Sipërfaqja : 58m2

- Banesa Posedon : Sallonë me kuzhinë , dhomë gjumi, banjo dhe ballkon .

- Çmimi : 280 €

Për më shumë informacione na kontaktoni:

Data e futjes së shpalljes: 05-05-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni