Banesë me Qira - Kodi 1156

Çmimi: 700€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1156

Çmimi: 700€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 116 m²

Pershkrimi: - Lëshohet banesa me qera në Prishtinë

- Lokacioni : Dragodan ( përball Sach Caffe dhe Fivestar )

- Sipërfaqja : 116m2

- Kati : 3te/5te nga dy hyrje të ndryshme

- Banesa Posedon : Sallonë me kuzhinë , 3 dhoma gjumi , 1 banjo , wc ,1 depo ,ballkon dhe garazhë.

- Çmimi : 700 €

Për më shumë informacione na kontaktoni:

Data e futjes së shpalljes: 06-05-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni