Banesë në Shitje - Kodi 1184

Çmimi: 49000€


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1184

Çmimi: 49000€

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Fushë Kosovë

Lagje: Fushë Kosovë

Madhesia: 67 m²

Pershkrimi: Shitet banesa në Fushë Kosovë
Adresa : Te kopshti " EDA " - afër shkollës
Kati : 2
Sip : 67 m2
Banesa ka fletë poseduse.
posedon :
- sallon me kuzhinë
- dy dhoma gjumi
- banjo
- ballkon me xhama lëvizës
- depo
- garazhë 18 m2
- çmimi : 49000 euro ( shitet me mobile dhe garazhë )
- Tel : 043 500 015 - viber +383 44 300 089
- Tel : 044 453 590 - viber +383 44 453 590

Data e futjes së shpalljes: 09-09-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni