Shtëpi me Qira - Kodi 1239

Çmimi: 900€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1239

Çmimi: 900€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Marigona Rezidencë

Pershkrimi: Lëshohet shtëpi me qera në Prishtinë
Adresa : Marigona Rezidencë
posedon :
kati i parë : sallon me kuzhinë - banjo - dhe një dhomë pune
kati i dyt : 3 dhoma gjumi - 2 banjo - ballkon
Shtëpi posedon oborr dhe garazhë
Çmimi : 900 euro me marrëveshje
Tel : 043 500 015
Tel : 043 500 089

Data e futjes së shpalljes: 11-03-2021

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni


Filtro shpalljet


Kërko shpalljen me anë të kodit

Kodi


Vizito faqen në: Facebook

placeholder image