Banesë me Qira - Kodi 1245

Çmimi: 300€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1245

Çmimi: 300€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 60 m²

Pershkrimi: Banesë me qera - Prishtinë
lagje : Dragodan ( afër komunës së re )
sip : 60 m2
posedon : sallon, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo , ballkon dhe ngrohje qendrore + klimatizim
Çmimi : 300 euro
Tel : 043 500 015

Data e futjes së shpalljes: 20-04-2021

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni