Banesë me Qira - Kodi 1247

Çmimi: 150€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1247

Çmimi: 150€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Fushë Kosovë

Madhesia: 63 m²

Pershkrimi: Adresa: Apollonia V/21, Fushë Kosovë
sip: 63m2
posedon: sallon, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo, korridor, ballkon dhe ngrohje individuale + klimatizim
Çmimi : 150 euro
Tel : 043 500 015

Data e futjes së shpalljes: 21-04-2021

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni