Banesë me Qira - Kodi 1250

Çmimi: Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1250

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 80 m²

Pershkrimi: Adresa: Dragodan (banesat e tregtisë)
sip: 80 m2
posedon: sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, korridor, ballkon dhe ngrohje individuale.
Çmimi me marrëveshje
Tel : 043 500 015

Data e futjes së shpalljes: 28-04-2021

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni