Shtëpi me Qira - Kodi 1494

Çmimi: 1000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1494

Çmimi: 1000€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 150 m²

Pershkrimi: Shtëpi me qera 150m² në Dragodan, afër rrethit të Amadeusit.
Shtëpia ka në dispozicion: Qëndrim ditore | Kuzhine | Dy dhoma gjumi | Dy banjo | Dy terasa | Oborr | Depo | Nxemje me pelet | .
Plotëson të gjitha kushtët për banim. Ka qasje në rrugë kryesore,por ajo që nuk mungon është qetësia dhe privatësia.

Data e futjes së shpalljes: 08-11-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni