Banesë me Qira - Kodi 1508

Çmimi: 450€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1508

Çmimi: 450€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 111 m²

Pershkrimi: Banese në lagjen Arberia (Dragodan), përballe Fivestar Fitness, tek Fresco, është në rrugën kryesore.
Banesa ndodhet në katin përdhese, është ndertim i ri dhe ka 111m².

Ka kete renditje: Qendrim ditore | Kuzhine me tryezari | Koridori |2 Dhoma gjumi | 2 banjo (njera ndodhet në dhome gjumi) |Terasa.

Banesa ka hyrjen ne rrugen kryesore dhe poashtu pamjen e ballkonit edhe nga ana e tjeter qytetit, qe mundeson visibilitet maksimal (ne te dyja anet).
Banesa ofrohet për banim ose për zyre .

Per momentin është e mobiluar sikurse për banim, por nese kerkoni, mobilet i largojmë pa problem brenda 1-2 dite (nese deshironi dicka nga mobilet që të mbesin aty, i leme në banese ato që vleresoni).

Data e futjes së shpalljes: 18-11-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni