Banesë me Qira - Kodi 1510

Çmimi: 600€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1510

Çmimi: 600€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Lakrishtë

Madhesia: 67 m²

Pershkrimi: Banesë me #qera në lagjen Lakrishtë - Prime Group.
Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë në kompleksin Prime Group, kompleks ky i cili ka një infrastrukturë shumë të mirë, ka gjelbërim të mjaftueshëm, kënde lojrash, sigurim, parking të mjaftueshëm e që gjendet afër NLB Bankës dhe Europrint, 3 min distancë hecje nga qendra e qytetit.
Banesa është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me termokos, posedon kondicioner dhe ka sipërfaqe 67m2.
* Në çmim janë të përfshira të gjitha shpenzimet.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Dhomë ndenje
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Kuzhinë
| 1 Ballkon
| 1 Banjo

Çmimi : 600€ me komplet shpenzimet ose 500 me mirembajtje.

Data e futjes së shpalljes: 21-11-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni