Banesë në Shitje - Kodi 1511

Çmimi: Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1511

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Santea, Dardani

Madhesia: 57 m²

Pershkrimi: Ofrohet për shitje banesa 57.8m² tek Sante në Dardani mrapa market Albi.
Banesa ndodhet në katin e 3,posedon lift ngrohje me termokos dhe mirmbajtjen nga Ndermarja pubilke banesore.
Posedon: Qendrim ditor | Kuzhine me tryezari | Dhome gjumi | Terase | Banjo .

Banesa shitet e mobiluar.

Data e futjes së shpalljes: 23-11-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni