Banesë me Qira - Kodi 1512

Çmimi: Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1512

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Mahalla e Muhaxherve

Madhesia: 97 m²

Pershkrimi: Banesa gjindet përballë “Hotel AFA”
Banesa gjindet në kati e VI dhe ka këtë renditje:
Sallon & Kuzhinë |2 Dhoma gjumi |2 Banjo | 1 Depo |1 Terras.

Data e futjes së shpalljes: 24-11-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni