Banesë me Qira - Kodi 1513

Çmimi: 350€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1513

Çmimi: 350€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Rruga A

Madhesia: 100 m²

Pershkrimi: Lëshohet banesa me qira në kompleksin ACG Rruga e Elbasanit, te Rruga A, mrapa Eulexit.
Leshohet banesa me qira per zyre apo banim afatgjat.
Banesa ndodhet në kati e 1 posedon: Qendrim ditore te kompletuar me kuzhine moderne me te gjitha paisjet | 2 dhoma gjumi | 2 Banjo | Terase.
Banesa është e re e pabanuar më pare, ka dy lifta, nxemje në dysheme dhe çdo dhomë termostatin e veçantë, dera e blinduar, interfon.

Data e futjes së shpalljes: 24-11-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni