Banesë në Shitje - Kodi 1516

Çmimi: 750€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1516

Çmimi: 750€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Mati 1

Madhesia: 108 m²

Pershkrimi: Ofrohet për shitje banesa e cila është në lagjen Mati 1, rr. “Ruzhdi Salihu”, me sipërfaqe prej 108m².
Ka këtë renditje: Qendrim ditor me kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Dy banjo | WC | Depo | Koridor | Dy terasa.
Ndodhet në katin e 5-të, me pamje nga lindja, në lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim.
Ajtualisht objekti banesor nuk ka ashensor dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Data e futjes së shpalljes: 01-12-2022

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni