Banesë me Qira
Kodi: 18

Çmimi: Me marrëveshje


Detajet

Kodi: 18

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Prishtina e Re

Madhesia: 65 m²

Data e futjes së shpalljes: 30-01-2024

Përshkrimi

Pershkrimi: Ofrohet për #QERA banesë në njërin nga komplekset më exclusive në Prishtinë.

Jetesë përrallore në Linda Premium Residence!

Duke zgjedhur Linda Premium Residence, ju zgjedhni të jetoni bashkë me standardet më të larta të ndërtimit dhe arkitekturës bashkëkohore. Lagjja jonë shumëfunksionale gjendet në zonën Prishtina e Re dhe ofron mundësinë e jetesës me karakteristika të rralla.

Banesa është dizajnuar dhe mobiluar me një stil të veqant dhe modern në të gjithë ambientin që përfshinë 65 m² të shpërndara në;

◇ Qendrim ditorë
◇ Kuzhinë
◇ Dhomë gjumi
◇ Banjo
◇ Tualet
◇ Tarasa
☆ Posedon dhe garazhë


- Tel : +043 500 015 - viber +38343 500 015

Shpërndaje në Facebook: