Banesë në Shitje
Kodi: 19

Çmimi: 85000€


Detajet

Kodi: 19

Çmimi: 85000€

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Tjetër

Lagje: Shengjin - Rana e Hedhun

Madhesia: 76 m²

Data e futjes së shpalljes: 24-02-2024

Përshkrimi

Pershkrimi: Shitet super apartament tek Rana Hedhun me nje organizim te rregullt
tipologji ce ndahet ne 1dhome gjumi,1sallon, 1banjo dhe 3 ballkone me pamje nga deti dhe nga mali.
Ne nje pallat te mire administruar dhe me nje cilesi te larte ne ndertim, me nje arkitekture moderne.
Ndodhet ne katin e 2banimi me ashensor ofron post parkimi si dhe shume facilitete te tjera pasi
ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me komode te qytetit.

KONTAKTO +38343900045

Shpërndaje në Facebook: