Banesë në Shitje
Kodi: 20

Çmimi: 1100€
Me marrëveshje


Detajet

Kodi: 20

Çmimi: 1100€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Tjetër

Lagje: Shengjin - Rana e Hedhun

Data e futjes së shpalljes: 24-02-2024

Përshkrimi

Pershkrimi: Shiten super apartamente tek Rana Hedhun - Shengjin
Tipologji ce ndahet ne 1+1 , 2+1 me pamje nga deti dhe anesore
Ndertim i ri me nje cilesi te larte ne ndertim, me nje arkitekture moderne.
Hyrjet e katit te dyte me pamje nga deti 1450 € m2
Hyrjet e katit te katert me pamje anesore 1100 € m2

KONTAKTO +38343900045

Shpërndaje në Facebook: