Shtëpi në Shitje - Kodi 1016

Çmimi: 250000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1016

Çmimi: 250000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Veternik

Madhesia: 290 m²

Pershkrimi: Shitet shtëpia në Veternik në Prishtinë.
Shtëpia ka sipërfaqe 290m² dhe posedon:
• Sallonin
• Kuzhinën
• 5 dhoma gjumi
• 3 banjo
• 7 ballkona
• 2 garazha
• Pishinen
• 4.30 ari truall


Çmimi: 250.000 € (I negociueshëm)
(Pranon kompenzim me banesë në Prishtinë,truall,veturë)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Data e futjes së shpalljes: 10-07-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni