Banesë me Qira - Kodi 1058

Çmimi: 380€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1058

Çmimi: 380€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Qendër

Madhesia: 65 m²

Pershkrimi: Lëshohet me qira banesa e përshtatshme për zyre në Qendër të Prishtinës (Rr. Garibaldi, përballë ish Pallatit të Rilindjes , përmbi kafe Bambu)
Me sipërfaqe: 65m², kati III-të.
Ndërtim i vjetër, komplet e renovuar, me nxemje qendrore dhe air-condicioner.
Posedon:
• Dy dhoma
• Banjo
• Dy ballkona
Çmimi: 380€

Info: 044 260 024
Tel: 044 300 089

Data e futjes së shpalljes: 12-09-2019

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni