Banesë në Shitje - Kodi 1136

Çmimi: 57000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1136

Çmimi: 57000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Fushë Kosovë

Lagje: Dardania

Madhesia: 88 m²

Pershkrimi: - Shitet banesa në Fushë Kosovë ( Dardani , mbrapa Besit Regllazh)

- Sipërfaqja : 88m2 / Kati I parë

- Banesa Posedon : Sallonë me kuzhinë , 2 dhoma gjumi ,banjo , ballkon , 2 shpajza ,koridor
Banesa gjithashtu ka uj 24h ,nxemje qendrore në dysheme dhe me pelet.

- Çmimi : 57000€

- Për më shumë informacione na kontaktoni:

Data e futjes së shpalljes: 05-03-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni