Banesë në Shitje - Kodi 1139

Çmimi: 60000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1139

Çmimi: 60000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Emshir

Madhesia: 62 m²

Pershkrimi: - Shitet banesa në Kalabri ( Emshir)

- Sipërfaqja : 62.20 m2 / Kati I 3

- Banesa Posedon : Sallonë me kuzhinë , dhomë gjumi , banjo ,ballkon dhe garazhë

- Çmimi : 60.000€

Për më shumë informacione na kontaktoni:

Data e futjes së shpalljes: 10-03-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni