Banesë me Qira - Kodi 1140

Çmimi: 300€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1140

Çmimi: 300€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: Dragodan

Madhesia: 70 m²

Pershkrimi: -Lëshohet banesa me qera në Dragodan ( afër Sach Caffe)

-Kati : i parë

- Sipërfaqja : 70m2

-Banesa posedon : sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi,banjo dhe terase të madhe.

-Lëshohet për banim dhe zyre

-Çmimi për banim 300 €

-Çmimi për zyre 400 €

Për më shumë informacione na kontaktoni:

Data e futjes së shpalljes: 10-03-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni