Banesë në Shitje - Kodi 1166

Çmimi: 58000€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1166

Çmimi: 58000€

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Banesë

Lloji i shpalljes: Shitje

Qyteti: Fushë Kosovë

Lagje: Dardania

Madhesia: 90 m²

Pershkrimi: Shitet banesa në Fushë Kosovë
Adresa : Rruga Dardania - Te shkolla Mihajl Grameno - Model Sllovenia
Kati : 5
Sip : 90 m2
posedon :
- sallon me kuzhinë
- dy dhoma gjumi
- banjo + wc
- ballkon
- çmimi : 58000 euro
- Banesa posedon fletë poseduse dhe përkthimi bëhet menjëher
- Tel : 043 500 015 - viber +383 44 300 089
- Tel : 044 453 590 - viber +383 44 453 590

Data e futjes së shpalljes: 04-09-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni