Shtëpi me Qira - Kodi 1169

Çmimi: 700€ / Me marrëveshje


Të dhënat specifike mbi pronën

Kodi: 1169

Çmimi: 700€ / muaj

Çmimi sipas marrëveshjes: Me marrëveshje

Lloji i prones: Shtëpi

Lloji i shpalljes: Qira

Qyteti: Prishtinë

Lagje: 038

Pershkrimi: Lëshohet shtëpia 2 katëshe në Prishtinë
Adresa : mbrapa lagjes "038"
posedon :
kati i pare :
- sallon me kuzhinë
- banjo
- garazhë
- depo
Kati i dytë :
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- ballkon
- nxemje me rrymë dhe pelet
- çmimi : 700 euro
- Tel : 043 500 015 - viber +383 44 300 089
- Tel : 044 453 590 - viber +383 44 453 590

Data e futjes së shpalljes: 04-09-2020

Shpërndaje në Facebook:
Ju pëlqen? Na kontaktoni